ERC551K2700DHEB500
MFR.Part #
ERC551K2700DHEB500
JLCPCB Part #
C3362720
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS