ERC551K2300DHEK600
MFR.Part #
ERC551K2300DHEK600
JLCPCB Part #
C3378291
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.23kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS