ERC551K2100FHEA500
MFR.Part #
ERC551K2100FHEA500
JLCPCB Part #
C3570047
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.21kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS