ERC5518K900DHEB500
MFR.Part #
ERC5518K900DHEB500
JLCPCB Part #
C3574660
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS