ERC5516K500FKEB500
MFR.Part #
ERC5516K500FKEB500
JLCPCB Part #
C3432641
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS