ERC5515K800DHEK500
MFR.Part #
ERC5515K800DHEK500
JLCPCB Part #
C3431244
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS