ERC55147R00FKEK500
MFR.Part #
ERC55147R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3458742
Description
-65℃~+175℃ 125mW 147Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS