ERC55143K00DKEK500
MFR.Part #
ERC55143K00DKEK500
JLCPCB Part #
C3520446
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 143kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS