ERC5512K600BEEA500
MFR.Part #
ERC5512K600BEEA500
JLCPCB Part #
C3578760
Description
-65℃~+175℃ 12.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS