ERC55120K00BHEK600
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC55120K00BHEK600
JLCPCB Part #
C3436606
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 120kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS