ERC5511K500BEEK500
MFR.Part #
ERC5511K500BEEK500
JLCPCB Part #
C3370858
Description
-65℃~+175℃ 11.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS