ERC5511K300FEEB600
MFR.Part #
ERC5511K300FEEB600
JLCPCB Part #
C3376502
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS