ERC5511K000FKEK500
MFR.Part #
ERC5511K000FKEK500
JLCPCB Part #
C3557444
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS