ERC55117R00BEEB500
MFR.Part #
ERC55117R00BEEB500
JLCPCB Part #
C3390050
Description
-65℃~+175℃ 117Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS