ERC55117K00BHEK600
MFR.Part #
ERC55117K00BHEK600
JLCPCB Part #
C3420061
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 117kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS