ERC55104R00DHEB500
MFR.Part #
ERC55104R00DHEB500
JLCPCB Part #
C3375941
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 104Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS