ERC509K6500BHEB500
MFR.Part #
ERC509K6500BHEB500
JLCPCB Part #
C3536540
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS