ERC5096K500BEEK500
MFR.Part #
ERC5096K500BEEK500
JLCPCB Part #
C3526876
Description
-65℃~+175℃ 100mW 96.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS