ERC5088K700FEEB500
MFR.Part #
ERC5088K700FEEB500
JLCPCB Part #
C3499031
Description
-65℃~+175℃ 100mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS