ERC50866R00BEEA500
MFR.Part #
ERC50866R00BEEA500
JLCPCB Part #
C3378778
Description
-65℃~+175℃ 100mW 866Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS