ERC5084K500BHEA500
MFR.Part #
ERC5084K500BHEA500
JLCPCB Part #
C3420408
Description
-65℃~+175℃ 100mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS