ERC506K1900FKEK500
MFR.Part #
ERC506K1900FKEK500
JLCPCB Part #
C3402984
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS