ERC5063R400FHEA500
MFR.Part #
ERC5063R400FHEA500
JLCPCB Part #
C3569255
Description
-65℃~+175℃ 100mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS