ERC505K6200BEEK500
MFR.Part #
ERC505K6200BEEK500
JLCPCB Part #
C3530446
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS