ERC505K1100FKEK500
MFR.Part #
ERC505K1100FKEK500
JLCPCB Part #
C3565779
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS