ERC505K1100BHEB500
MFR.Part #
ERC505K1100BHEB500
JLCPCB Part #
C3465252
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.11kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS