ERC5056K900BEEK500
MFR.Part #
ERC5056K900BEEK500
JLCPCB Part #
C3483673
Description
-65℃~+175℃ 100mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS