ERC504K9300DHEK500
MFR.Part #
ERC504K9300DHEK500
JLCPCB Part #
C3357903
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.93kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS