ERC504K7500DEEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC504K7500DEEK500
JLCPCB Part #
C3504502
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS