ERC504K4800DHEK500
MFR.Part #
ERC504K4800DHEK500
JLCPCB Part #
C3518856
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS