ERC504K1200FHEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC504K1200FHEB500
JLCPCB Part #
C3455925
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS