ERC504K0200FKEK500
MFR.Part #
ERC504K0200FKEK500
JLCPCB Part #
C3471001
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS