ERC5049R900BHEA500
MFR.Part #
ERC5049R900BHEA500
JLCPCB Part #
C3542115
Description
-65℃~+175℃ 100mW 49.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS