ERC50448K00BEEB500
MFR.Part #
ERC50448K00BEEB500
JLCPCB Part #
C3350749
Description
-65℃~+175℃ 100mW 448kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS