ERC5042R200BEEK500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5042R200BEEK500
JLCPCB Part #
C3456695
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 42.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS