ERC5042K700BHEB500
MFR.Part #
ERC5042K700BHEB500
JLCPCB Part #
C3358601
Description
-65℃~+175℃ 100mW 42.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS