ERC50412R00FEEB500
MFR.Part #
ERC50412R00FEEB500
JLCPCB Part #
C3527045
Description
-65℃~+175℃ 100mW 412Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS