ERC5040K200FHEK500
MFR.Part #
ERC5040K200FHEK500
JLCPCB Part #
C3401173
Description
-65℃~+175℃ 100mW 40.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS