ERC503K6500DHEA500
MFR.Part #
ERC503K6500DHEA500
JLCPCB Part #
C3388853
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS