ERC503K3200BEEB500
MFR.Part #
ERC503K3200BEEB500
JLCPCB Part #
C3533763
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS