ERC503K0900FHEK500
MFR.Part #
ERC503K0900FHEK500
JLCPCB Part #
C3472062
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS