ERC50374R00FHEB500
MFR.Part #
ERC50374R00FHEB500
JLCPCB Part #
C3564577
Description
-65℃~+175℃ 100mW 374Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS