ERC5036R100BEEB500
MFR.Part #
ERC5036R100BEEB500
JLCPCB Part #
C3522002
Description
-65℃~+175℃ 100mW 36.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS