ERC5036K500FHEB500
MFR.Part #
ERC5036K500FHEB500
JLCPCB Part #
C3452863
Description
-65℃~+175℃ 100mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS