ERC50365R00DHEB500
MFR.Part #
ERC50365R00DHEB500
JLCPCB Part #
C3576635
Description
-65℃~+175℃ 100mW 365Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS