ERC502K8400DHEK500
MFR.Part #
ERC502K8400DHEK500
JLCPCB Part #
C3435191
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.84kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS