ERC502K4000BEEK500
MFR.Part #
ERC502K4000BEEK500
JLCPCB Part #
C3449033
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS