ERC502K2900BEEB500
MFR.Part #
ERC502K2900BEEB500
JLCPCB Part #
C3527435
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.29kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS