ERC502K1500BHEB500
MFR.Part #
ERC502K1500BHEB500
JLCPCB Part #
C3376460
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.15kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS