ERC502K1000FHEA500
MFR.Part #
ERC502K1000FHEA500
JLCPCB Part #
C3544099
Description
-65℃~+175℃ 100mW 2.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS